♥_GrUp HePsİ FaN ClUbB_♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥_GrUp HePsİ FaN ClUbB_♥

GrUp HePsİnİn En ÇıLgIn FaN ClUbB'u

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ALDATILDIN SEKERIM!!!(KENAN ICIN DENMIS)

YazarMesaj
Candy_Girl
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
Candy_Girl

Location : Yönetim-Disiplin-Kural herşeyden önce gelir sizde forumda uyun bunlara

ALDATILDIN SEKERIM!!!(KENAN ICIN DENMIS) Empty
MesajKonu: ALDATILDIN SEKERIM!!!(KENAN ICIN DENMIS)   ALDATILDIN SEKERIM!!!(KENAN ICIN DENMIS) Icon_minipostedC.tesi Ocak 26, 2008 7:47 pm

Kenan dogulu ettigini buldu!sevgililerini aldatan sarkicinin simdiki aski Cemrenin genC bi avukatla ask yasadigi soyleniyor...
kenan dogulunun basina gelenler "etme bulma dunyasi"dedirtti. kenan geCtigimiz yillarda ebru akel,Cagla sikelve tugCe kazazin da aralarinda bulundugu sevgililerini aldatmis ama her defasinda inkar etmisti.simdi ise ayni sey sarkicinin basina geldi.iddalara gore HEPSI grubundan CEMRE kenan dogulu ile birlikte oldugu halde avukatlik yapan bir genCle ask yasamaya basladi...
DAHA ONCE TUGCE YAPTI!
sevgilisinin kendisini aldattigindan haberi olmayan kenanin bu dedikodulara ne tepki verecegi merak konusu oldu...bu arada Cemre olayi kenanin ilk aldatilisi degil! geCtigimiz yillarda kenan la birlikte olan tugCe kazaz ayni anda selim kermahliyla aska yelken aCmisti...ancak bu olay hiCbir zaman basina yansimamisti...
TAKVIM GAZETESI-SAKLAMBAC MAGAZIN EKI SF:1
21 TEMMUZ 2007-C.TESI

bence yalan haber sirf kenan-cemre askini kiskaniolar die bunlar...cemrem yapmaz ole sey onlar baskalariyla karistirdilar galiba cemremizi...allahallah yaaa!!!!! Mad ben bu haberi sadece bilgilenmeniz aCisindan yazdim yanlis anlasilmasin
https://hepsisevenler.yetkin-forum.com

ALDATILDIN SEKERIM!!!(KENAN ICIN DENMIS)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-