♥_GrUp HePsİ FaN ClUbB_♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥_GrUp HePsİ FaN ClUbB_♥

GrUp HePsİnİn En ÇıLgIn FaN ClUbB'u

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Şokkkkkkkkkkk! çabuk girin çabuk girin berksan konuştuuuuuu

2 posters
YazarMesaj
Candy_Girl
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
Candy_Girl

Location : Yönetim-Disiplin-Kural herşeyden önce gelir sizde forumda uyun bunlara

Şokkkkkkkkkkk! çabuk girin çabuk girin berksan konuştuuuuuu Empty
MesajKonu: Şokkkkkkkkkkk! çabuk girin çabuk girin berksan konuştuuuuuu   Şokkkkkkkkkkk! çabuk girin çabuk girin berksan konuştuuuuuu Icon_minipostedSalı Ocak 29, 2008 3:02 pm

Genç kızların sevgilisi popçu Berksan şu sıralar “Bay Bay” şarkısıyla gündemde!..

Yakışıklı şarkıcı şarkılarını yazarken tamamen kadınlardan ilham aldığını söylerken şu sıralar çok beğendiği güzeli de itiraf etti!..
Berksan, Hepsi grubunun çıtır kızlarından Yasemin’i çok beğendiğini söyledi!.. Bakalım Yasemin bu duruma ne diyecek![size=24]berksan şunu açıkladı=ben yasemine hayran kaldım onu tek sevmiyorum sanırım ben ona aşıım
https://hepsisevenler.yetkin-forum.com
YASEMİN YÜRÜK
мσя мєLєк αdмιη
мσя мєLєк αdмιη
YASEMİN YÜRÜK

Şokkkkkkkkkkk! çabuk girin çabuk girin berksan konuştuuuuuu Empty
MesajKonu: Geri: Şokkkkkkkkkkk! çabuk girin çabuk girin berksan konuştuuuuuu   Şokkkkkkkkkkk! çabuk girin çabuk girin berksan konuştuuuuuu Icon_minipostedC.tesi Nis. 19, 2008 1:29 pm

paylaşımın için teşekkürler cansucum
https://hepsisevenler.yetkin-forum.com

Şokkkkkkkkkkk! çabuk girin çabuk girin berksan konuştuuuuuu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adinler girin