♥_GrUp HePsİ FaN ClUbB_♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥_GrUp HePsİ FaN ClUbB_♥

GrUp HePsİnİn En ÇıLgIn FaN ClUbB'u

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

arkadaşlar çok kötü bir durumdayız

2 posters
YazarMesaj
Candy_Girl
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
Candy_Girl

Location : Yönetim-Disiplin-Kural herşeyden önce gelir sizde forumda uyun bunlara

arkadaşlar çok kötü bir durumdayız Empty
MesajKonu: arkadaşlar çok kötü bir durumdayız   arkadaşlar çok kötü bir durumdayız Icon_minipostedÇarş. Ocak 30, 2008 5:42 pm

arkadaşlarr biraz size saçma konu gelebilir ama konunun balığıylada alakası olabilir lütfen adminler üye bulsunlar üyelerde bulsunlar çok kötü bir durumdayız lütfen bize yardım edin
arkadaşlar nie çok kötü durumdayyız diyosanız
sorunun cevabı:arkadaşlar ben bu siteyi 5 aydır oldu galiba açalı arkadaşlar benim bir arkadaşım var sitesi çok küçüktü fakat 2 üyeyle mesajla sitesi googleye çıktı hatta kendiside çıkartmadı bizim mesaj sayımız çok iyi fakat sitemiz googleye çıkmıo yani hep adminler saçma mesajlar yazıo flood yapıyor Superisirem ve coldboy hariç bende yapıyorum ara sıra arkadaşlar lütfen böle saçma şeyler yaomayın zaten 2. düştük el ele verelim sitemizi büyütelim yardım edin arkadaşlar bana şu mesaj sayımızı 1.000 mesaj yapalım hadi arkadaşlar hep beraber
yani hep kızıosun ikidebir admin değiştiriosun diye ama hep saçma şeyler yapıolar lütfen forumumuza saçma mesajlar ve flood yapmayalım
en sinir olduğum şey bazı adminler konu açmıyor cevap yazıyor lütfen arkadaşlar yapmayın böle adminler bir an önce mesajlarını çoğaltsın gülçinci admin adminlikten çıkarılabilir lütfen konu aç saçma mesajlar yazma paylaşım yapın tüm üyeler ve adminler arkadaşlar size bir soru ben bu kadar mesajını nasıl yaptım sizce mesaj sayıma bakın forumları gezin üşünün bu sorunun cevabını
https://hepsisevenler.yetkin-forum.com
~ChiLeq*meLLy~
ѕαяı кєLєєвєq αdмιη
ѕαяı кєLєєвєq αdмιη
~ChiLeq*meLLy~

arkadaşlar çok kötü bir durumdayız Empty
MesajKonu: Geri: arkadaşlar çok kötü bir durumdayız   arkadaşlar çok kötü bir durumdayız Icon_minipostedPerş. Ocak 31, 2008 5:54 pm

haklısın cnm konu açacağım
https://hepsisevenler.yetkin-forum.com/

arkadaşlar çok kötü bir durumdayız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-