♥_GrUp HePsİ FaN ClUbB_♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥_GrUp HePsİ FaN ClUbB_♥

GrUp HePsİnİn En ÇıLgIn FaN ClUbB'u

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

cemre röportajları

+3
HePsİ_TuBiİsS
SuPeRiSiRem
Candy_Girl
7 posters
YazarMesaj
Candy_Girl
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
Candy_Girl

Location : Yönetim-Disiplin-Kural herşeyden önce gelir sizde forumda uyun bunlara

cemre röportajları Empty
MesajKonu: cemre röportajları   cemre röportajları Icon_minipostedCuma Şub. 01, 2008 8:59 pm

kral dergisinden..
cemre hanım aşk dedikodularına ne diceksiniz

cemre:ben bu işi çok ciddiye alıyorum vede kenanında bu işi ciddiye aldıpını düşünüyorum.

kenan:evet yani ne yalan söyliyim ilk albümleri çıktığından beri cemreye karşı bi sevgi vardı içimde ve onu şimdi cemreyle paylaşıyorum.ama şimdi izin verirseniz gitmek zorundayız. lütfen size bir kaç daha soru soralım gitmeyinn gitmeyin..

ayrıdır

heygirl dergisi cemre röportajı
Dikkat:kırmızılılar soru
Müzik yaşamınızı etkileyecekmi sence bu dizi
hayır,etkilemeyecek şekilde ayarlıyoruz programımızı.Enerjimiz bitiyor , ama elimizden geleni yapıyoruz.Aslında bazen nasıl dayanabildiğimize inanamıyoruz.Biraz uyuyabilsek çok mutlu olucaz.(esniyor)
Sana yapılan en güzel doğum günü süprizini hatırlıyormusun?
kızlarla tanıştığımdan beri bütün doğum günlerim çok güzel geçti,bana hepsüpriz hazırladılar
Bu güne kadar aldığın en güzel doğum günü hediyesi nedir?
Küçükken dedemin kucağında uyurken bir fotorafımı çekmişler.Dedem çerçeveletip bana onu hediye etmişti.EN güzel hediye buydu benim için.
Yasemin in doğum günü diyelim ki ona nasıl bir doğumgünü hazırlarsın?
Ona , dördümüzün de geleceği, şuan bulunduğumuz ortamdan çok uzakta ıssız, yeşillik içerisinde bir yerde bir tatil ayarlarım.
Mezuniyet sana neyi çarıştırıyor?
Konservatuarda mezuniyet diye bir durum yoktu.Onun için hep çok özenmişizdir günlerce süren mezuniyet partisi hazırlıklarına,gecelerine...O yüzden de mezuniyet bana, herkesin özenle giyinip süslendiği,biraz hüzünlü, biraz sevinçli bir olay gibi geliyor.
Mezuniyet partisine gitme şansın olsa nasıl giyinirdin?
Prenses gibi;kabarık bir etek, fiyonklu bir şeyler...Güzel olabilmek için elimden geleni yapardı
https://hepsisevenler.yetkin-forum.com
SuPeRiSiRem
нєρ çαLışкαη üує
нєρ çαLışкαη üує
SuPeRiSiRem

cemre röportajları Empty
MesajKonu: Geri: cemre röportajları   cemre röportajları Icon_minipostedPaz Şub. 03, 2008 11:58 am

[b]Tsklr ama ilk roportaj yalan bnce one öle ya kenan doğulu o şeklde konsmaz[b]
HePsİ_TuBiİsS
мσя кєLєвєq мσD.
мσя кєLєвєq мσD.
HePsİ_TuBiİsS

cemre röportajları Empty
MesajKonu: Geri: cemre röportajları   cemre röportajları Icon_minipostedÇarş. Şub. 06, 2008 1:57 am

pylşm için tşkrlr ama kenanın öle biş demiş olmasına pek inanasım gelmio zatende dememiştir öLe biŞi
gamzenur_gülçin
Sαяι мєℓєк Cσ α∂мιη
Sαяι мєℓєк Cσ α∂мιη
gamzenur_gülçin

cemre röportajları Empty
MesajKonu: Geri: cemre röportajları   cemre röportajları Icon_minipostedÇarş. Şub. 13, 2008 3:13 pm

çok teşekkürler
~ChiLeq*meLLy~
ѕαяı кєLєєвєq αdмιη
ѕαяı кєLєєвєq αdмιη
~ChiLeq*meLLy~

cemre röportajları Empty
MesajKonu: Geri: cemre röportajları   cemre röportajları Icon_minipostedC.tesi Şub. 16, 2008 7:40 pm

ewt çok tşkler
https://hepsisevenler.yetkin-forum.com/
Candy_Girl
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
Candy_Girl

Location : Yönetim-Disiplin-Kural herşeyden önce gelir sizde forumda uyun bunlara

cemre röportajları Empty
MesajKonu: Geri: cemre röportajları   cemre röportajları Icon_minipostedC.tesi Şub. 16, 2008 7:48 pm

bişi degil lokumlarım
https://hepsisevenler.yetkin-forum.com
angel_yasemin
Grup Hepsi Üyesi
Grup Hepsi Üyesi

cemre röportajları Empty
MesajKonu: Geri: cemre röportajları   cemre röportajları Icon_minipostedSalı Şub. 19, 2008 11:34 am

çok tskler jnm Very Happy
Obsesif Prenses
O şimdi Banlı
O şimdi Banlı
Obsesif Prenses

cemre röportajları Empty
MesajKonu: Geri: cemre röportajları   cemre röportajları Icon_minipostedPaz Mart 02, 2008 11:14 am

güzel paylaşım tşkler

cemre röportajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CEMRE FAN
» cemre
» cemre nin ailesi
» cemre sizin...