♥_GrUp HePsİ FaN ClUbB_♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥_GrUp HePsİ FaN ClUbB_♥

GrUp HePsİnİn En ÇıLgIn FaN ClUbB'u

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aysel Güreli kaybettik

3 posters
YazarMesaj
Candy_Girl
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
Candy_Girl

Location : Yönetim-Disiplin-Kural herşeyden önce gelir sizde forumda uyun bunlara

Aysel Güreli kaybettik Empty
MesajKonu: Aysel Güreli kaybettik   Aysel Güreli kaybettik Icon_minipostedPtsi Şub. 18, 2008 1:52 am

Alıntı
Aysel Gürel yaşamını yitirdi
Söz yazarı Aysel Gürel, tedavi gördüğü hastanede vefat etti.
İSTANBUL - Alınan bilgiye göre, Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi’nde “akciğer kanseri” tanısıyla tedavi gören Aysel Gürel, karaciğer yetmezliği nedeniyle yaşama veda etti.Firuze, Ünzile, Yalnızca Sitem, Ne Kavgam Bitti,Ne Sevdam, Sen Ağlama gibi kalplerde yer etmiş yüzlerce şarkıya imza atan söz yazarı sanatçı Aysel Gürel, sıradışı yaşam tarzı, ilginç kıyafetleri ve neşeli kimliğiyle adından sıkça söz ettirdi.Geçen hafta 79. doğum gününü hastanede birlikte kutladığı gazeteci ve sanatçı dostları, Gürel’in ölüm haberini alır almaz hastaneye koştu.İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi bölümü mezunu olan Gürel’in dillerden düşmeyen yüzlerce şarkısının yanı sıra, Senin İçin Sana Değil adlı bir de kitabı bulunuyor.
Gürel; Ağır Roman, Bendeniz Aysel, Fosforlu Cevriye, Gümüş Gerdanlık, Yansın Bu Dünya gibi filmlerde de rol almıştı.
Kaynak:Ntv
https://hepsisevenler.yetkin-forum.com
Pıtırcık*Gülçin
уєηι üує
уєηι üує
Pıtırcık*Gülçin

MesajKonu: Geri: Aysel Güreli kaybettik   Aysel Güreli kaybettik Icon_minipostedPerş. Şub. 28, 2008 8:54 pm

allah rahmet eylesin
~ChiLeq*meLLy~
ѕαяı кєLєєвєq αdмιη
ѕαяı кєLєєвєq αdмιη
~ChiLeq*meLLy~

MesajKonu: Geri: Aysel Güreli kaybettik   Aysel Güreli kaybettik Icon_minipostedC.tesi Mart 15, 2008 5:41 pm

duydum cok uzuldum eft allah rahmet eylesn cok ıyı bır ınsandı....
https://hepsisevenler.yetkin-forum.com/
Candy_Girl
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
Candy_Girl

Location : Yönetim-Disiplin-Kural herşeyden önce gelir sizde forumda uyun bunlara

MesajKonu: Geri: Aysel Güreli kaybettik   Aysel Güreli kaybettik Icon_minipostedC.tesi Mart 15, 2008 7:54 pm

konuyu kilitliom tmm mı eski konu çöp
https://hepsisevenler.yetkin-forum.com

Aysel Güreli kaybettik
1 sayfadaki 1 sayfası