♥_GrUp HePsİ FaN ClUbB_♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥_GrUp HePsİ FaN ClUbB_♥

GrUp HePsİnİn En ÇıLgIn FaN ClUbB'u

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

erenci ve yoshyci admin aranıyor!!!

5 posters
YazarMesaj
~ChiLeq*meLLy~
ѕαяı кєLєєвєq αdмιη
ѕαяı кєLєєвєq αdмιη
~ChiLeq*meLLy~

erenci ve yoshyci admin aranıyor!!! Empty
MesajKonu: erenci ve yoshyci admin aranıyor!!!   erenci ve yoshyci admin aranıyor!!! Icon_minipostedC.tesi Mart 15, 2008 11:47 pm

yoshyci ve erenci admin aranıyor lütfen msj sayınız yüksek olsun vede forumu doldurun...

Ad:

Deneyim:

ne admini olmak istersin:

Not:Msj sayısı 50'yi geçmiş olcak.Baş vurular başlamıştır....=)
https://hepsisevenler.yetkin-forum.com/
Ye$im
уєηι üує
уєηι üує

MesajKonu: Geri: erenci ve yoshyci admin aranıyor!!!   erenci ve yoshyci admin aranıyor!!! Icon_minipostedPerş. Mart 20, 2008 12:05 am

ad: yeşim

deneyim: teklif geldi ama yapmak istemedim sevdigim sanatcıların sitesinde olmayı tercih ederim...

mesaaj sayım su an 50 degil ama inanın bu işi yapabilecegime eminim !!
http://www.aslienver.net
HePsİ_TuBiİsS
мσя кєLєвєq мσD.
мσя кєLєвєq мσD.
HePsİ_TuBiİsS

MesajKonu: Geri: erenci ve yoshyci admin aranıyor!!!   erenci ve yoshyci admin aranıyor!!! Icon_minipostedPerş. Mart 20, 2008 2:51 pm

yeşimcim demeq üye oLdun tşkr ederim cnm bu arada tanımamışsndır bn bu siteyi önermiştm sana nese cnm ii forumLar hoş geLdin=)
~ChiLeq*meLLy~
ѕαяı кєLєєвєq αdмιη
ѕαяı кєLєєвєq αdмιη
~ChiLeq*meLLy~

MesajKonu: Geri: erenci ve yoshyci admin aranıyor!!!   erenci ve yoshyci admin aranıyor!!! Icon_minipostedCuma Mart 21, 2008 7:11 pm

sen ne yapıyorsun konuyu dağıtma allah allah admin arıyoruz bu arada yeşim msj sayın yüksek olsun oke 50'yi geçmemiş gördüğün gibi
HePsİ_TuBiİsS
мσя кєLєвєq мσD.
мσя кєLєвєq мσD.
HePsİ_TuBiİsS

MesajKonu: Geri: erenci ve yoshyci admin aranıyor!!!   erenci ve yoshyci admin aranıyor!!! Icon_minipostedC.tesi Mart 22, 2008 12:06 pm

yha sanane yhaa sen sanki çok mükemmel birisinde bol bol flood yapıp duruosn snnde dağıtıııın konuLarı hatırlatırım cnm bu bnm daha ilk hatam ama sn kim biLir kaç tane konu daıtmışsındır...
~ChiLeq*meLLy~
ѕαяı кєLєєвєq αdмιη
ѕαяı кєLєєвєq αdмιη
~ChiLeq*meLLy~

MesajKonu: Geri: erenci ve yoshyci admin aranıyor!!!   erenci ve yoshyci admin aranıyor!!! Icon_minipostedC.tesi Mart 22, 2008 2:09 pm

canm bak beni sinir etmeden lütfen saçma saçma konular yazma 1. uyarını alırsın 3. banlanırsın
Candy_Girl
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
Candy_Girl

Location : Yönetim-Disiplin-Kural herşeyden önce gelir sizde forumda uyun bunlara

MesajKonu: Geri: erenci ve yoshyci admin aranıyor!!!   erenci ve yoshyci admin aranıyor!!! Icon_minipostedC.tesi Mart 22, 2008 6:29 pm

yha dururmusunuz konuda kavga edilmez ne yapıyorsunuz derdinizi gidin başka yerde çözün buranın admini benim istediginizi yapın ama konuda kavga etmeyin
bu arada yeşimcim msejın 50 geçsin bide ne admini olmak istiyorsun onu yaz
bu arada Meltem Admin olmana ragmen 1.uyarıyı aldın söliyim tuğba sende 3.uyarını aldın banlanırsın bu son uayrı 4.banlanırsın 3 konuda böyle yaptın lütfen bakın bütün msjları silerim böyle yaparsanız bizde bir düzen getirmeye çalışıyoruz lütfen konuda kavga etmeyin şimdilik dokunmuyorum msjlarınıza
çok kırıcısınız bu arada iknizde birbirinizden betersiniz ama tuğba ve meltem konuları dagıtmayın flood yapmayın benden bu kadar bu arada HePsİ_TuBiİsS sende burda tanışma kızda haklı yani Meltem ona bidaha laf sölemeyin sizde herkese karşı geliosunuz hasta halimle yine sinirim bozuldu zaten ateşim var Evil or Very Mad Twisted Evil Crying or Very sad Embarassed Mad
bu arada sizin aranızda bir soeun mu var her olayda kavga ediosunuz.?
https://hepsisevenler.yetkin-forum.com
~ChiLeq*meLLy~
ѕαяı кєLєєвєq αdмιη
ѕαяı кєLєєвєq αdмιη
~ChiLeq*meLLy~

MesajKonu: Geri: erenci ve yoshyci admin aranıyor!!!   erenci ve yoshyci admin aranıyor!!! Icon_minipostedC.tesi Mart 22, 2008 6:33 pm

ben kavga yapmadım sen öyle anlamışsındır canm ben sadece uyarmıştım Evil or Very Mad
Candy_Girl
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
Candy_Girl

Location : Yönetim-Disiplin-Kural herşeyden önce gelir sizde forumda uyun bunlara

MesajKonu: Geri: erenci ve yoshyci admin aranıyor!!!   erenci ve yoshyci admin aranıyor!!! Icon_minipostedC.tesi Mart 22, 2008 6:34 pm

En_HaRby_GüLçiNci demiş ki:
ben kavga yapmadım sen öyle anlamışsındır canm ben sadece uyarmıştım Evil or Very Mad
bi laf sölüyorum hala uzatıosun kalbini kırmak istemem ama konuyu 2 dagıtınız şimdi benle kavga edersiniz Evil or Very Mad
HePsİ_TuBiİsS
мσя кєLєвєq мσD.
мσя кєLєвєq мσD.
HePsİ_TuBiİsS

MesajKonu: Geri: erenci ve yoshyci admin aranıyor!!!   erenci ve yoshyci admin aranıyor!!! Icon_minipostedC.tesi Mart 22, 2008 6:37 pm

CeMrE-ji_YoShY-ji demiş ki:
yha dururmusunuz konuda kavga edilmez ne yapıyorsunuz derdinizi gidin başka yerde çözün buranın admini benim istediginizi yapın ama konuda kavga etmeyin
bu arada Meltem Admin olmana ragmen 1.uyarıyı aldın söliyim tuğba sende 3.uyarını aldın banlanırsın bu son uayrı 4.banlanırsın 3 konuda böyle yaptın lütfen bakın bütün msjları silerim böyle yaparsanız bizde bir düzen getirmeye çalışıyoruz lütfen konuda kavga etmeyin şimdilik dokunmuyorum msjlarınıza
çok kırıcısınız bu arada iknizde birbirinizden betersiniz ama tuğba ve meltem konuları dagıtmayın flood yapmayın benden bu kadar bu arada HePsİ_TuBiİsS sende burda tanışma kızda haklı yani Meltem ona bidaha laf sölemeyin sizde herkese karşı geliosunuz hasta halimle yine sinirim bozuldu zaten ateşim var Evil or Very Mad Twisted Evil Crying or Very sad Embarassed Mad

yha bilmiorum sürekLi bana laf sokuo bnde anlamadım bana ne garezi varsa geçmiş oLsn cansucum...
Candy_Girl
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
Candy_Girl

MesajKonu: Geri: erenci ve yoshyci admin aranıyor!!!   erenci ve yoshyci admin aranıyor!!! Icon_minipostedC.tesi Mart 22, 2008 6:39 pm

HePsİ_TuBiİsS demiş ki:
CeMrE-ji_YoShY-ji demiş ki:

yha bilmiorum sürekLi bana laf sokuo bnde anlamadım bana ne garezi varsa geçmiş oLsn cansucum...
tşk
ama cnm o sana laf sokmuo sadece uyarmış orda sen ona kızmışsın
HePsİ_TuBiİsS
мσя кєLєвєq мσD.
мσя кєLєвєq мσD.
HePsİ_TuBiİsS

MesajKonu: Geri: erenci ve yoshyci admin aranıyor!!!   erenci ve yoshyci admin aranıyor!!! Icon_minipostedC.tesi Mart 22, 2008 6:42 pm

peki dier konuLardaki LafLara ne demeLi örnk: yasemin siteye üye olsun mu konusuna bi bak istersen...
~ChiLeq*meLLy~
ѕαяı кєLєєвєq αdмιη
ѕαяı кєLєєвєq αdмιη
~ChiLeq*meLLy~

MesajKonu: Geri: erenci ve yoshyci admin aranıyor!!!   erenci ve yoshyci admin aranıyor!!! Icon_minipostedC.tesi Mart 22, 2008 6:50 pm

amacın ne senin anlamadım yha
ezgi_cemre_ern_ysh_gülçin
вυLαѕıq ѕüηgєяι αDмιη.
вυLαѕıq ѕüηgєяι αDмιη.
ezgi_cemre_ern_ysh_gülçin

MesajKonu: Geri: erenci ve yoshyci admin aranıyor!!!   erenci ve yoshyci admin aranıyor!!! Icon_minipostedPaz Mart 23, 2008 8:07 pm

arkiler gerçekten konuyu dağıtmayalım

NOTE:bende dağıtıom ama nesse santa

erenci ve yoshyci admin aranıyor!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yoshyci admin