♥_GrUp HePsİ FaN ClUbB_♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥_GrUp HePsİ FaN ClUbB_♥

GrUp HePsİnİn En ÇıLgIn FaN ClUbB'u

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bİ BAKABİLİR MİSİNİZ_?

2 posters
YazarMesaj
HePsİ_TuBiİsS
мσя кєLєвєq мσD.
мσя кєLєвєq мσD.
HePsİ_TuBiİsS

Bİ BAKABİLİR MİSİNİZ_? Empty
MesajKonu: Bİ BAKABİLİR MİSİNİZ_?   Bİ BAKABİLİR MİSİNİZ_? Icon_minipostedPaz Mart 16, 2008 10:56 pm

Anladığım kadarıyla artık bu sitede istenmiyorum..Ama siteye girememem benim suçum diiil,derslerim çok yoğun ve ailem izin vermio.Son bi kaç gündür ters dawrandım hepinizden ÇOK ÖZÜR DİLERİM.Ama bi kaç gündür moralim çok bozuk sinirlenince gözüm hiç bişiyi görmüo ama istemedende olsa insanLasrın kaLbini kırmaı başarıorum Sad Lütfen hepiniz beni affedin amacım beni tekrar admin yapın diye size yalakalık yapmak değil sadece yanlış davranışlarım için özür diliyorum.

LÜTFEN HEPİNİZ CEVAP YAZIN,EĞER BENİ İSTEMİOSANIZ SİTEDEN GİDERİM..

LÜTFEN OLUMLUDA OLSA OLUMSUZDA OLSA CEVAP YAZIN.
Candy_Girl
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
Candy_Girl

Location : Yönetim-Disiplin-Kural herşeyden önce gelir sizde forumda uyun bunlara

MesajKonu: Geri: Bİ BAKABİLİR MİSİNİZ_?   Bİ BAKABİLİR MİSİNİZ_? Icon_minipostedPaz Mart 16, 2008 11:06 pm

HePsİ_TuBiİsS demiş ki:
Anladığım kadarıyla artık bu sitede istenmiyorum..Ama siteye girememem benim suçum diiil,derslerim çok yoğun ve ailem izin vermio.Son bi kaç gündür ters dawrandım hepinizden ÇOK ÖZÜR DİLERİM.Ama bi kaç gündür moralim çok bozuk sinirlenince gözüm hiç bişiyi görmüo ama istemedende olsa insanLasrın kaLbini kırmaı başarıorum Sad Lütfen hepiniz beni affedin amacım beni tekrar admin yapın diye size yalakalık yapmak değil sadece yanlış davranışlarım için özür diliyorum.

LÜTFEN HEPİNİZ CEVAP YAZIN,EĞER BENİ İSTEMİOSANIZ SİTEDEN GİDERİM..

LÜTFEN OLUMLUDA OLSA OLUMSUZDA OLSA CEVAP YAZIN.
özür diledgine sevindim ama biz seni admnlikten çıkardık buda bizim suçumuz degil yani başkaları istio maalesef böyle msjlar gelior bize biz seni çok sevioruz Wink uykum var ne yazdıgımı anlamıom yanlış bişey yazdıysam özür
https://hepsisevenler.yetkin-forum.com
HePsİ_TuBiİsS
мσя кєLєвєq мσD.
мσя кєLєвєq мσD.
HePsİ_TuBiİsS

MesajKonu: Geri: Bİ BAKABİLİR MİSİNİZ_?   Bİ BAKABİLİR MİSİNİZ_? Icon_minipostedPaz Mart 16, 2008 11:08 pm

ama istemienlerde var.. Sad

Bİ BAKABİLİR MİSİNİZ_?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-