♥_GrUp HePsİ FaN ClUbB_♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥_GrUp HePsİ FaN ClUbB_♥

GrUp HePsİnİn En ÇıLgIn FaN ClUbB'u

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bakar Mısınız?

4 posters
YazarMesaj
Candy_Girl
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
Candy_Girl

Location : Yönetim-Disiplin-Kural herşeyden önce gelir sizde forumda uyun bunlara

Bakar Mısınız? Empty
MesajKonu: Bakar Mısınız?   Bakar Mısınız? Icon_minipostedSalı Nis. 01, 2008 7:21 pm

arkadaşlar ben derslerde öğreniyorum sosyal bilgisi kitabımı okudum...Bir kız var öğretmeni ödev vermiş kıza bir yazı yazması için kız hep haftasonu hiç ödev yapmamış hep gezmiş ve sonradan gece geç saatlerde ödevinin oldugunu aklına gelmiş babasından bir yazı yazmasını istiycekti fakat babası kızar diye babasına söyleyemedi sonra bir dergiden yazı buldu ve onu yazdı öğretmen bu yazıyı çok beğenmişti onun bu yazıyı yazamayacağını düşündü ve kızı yanına çağırarak bu yazıyı sen mi yazdın dedi kız çok utandı ve yanakları kızardı orda zaten bitiyo
zaten bazılarınız biliyosunuzdur bunu bide kitabın altına küçük bir not borakmışlardı lütfen o yazıda her ne olursa lsun yazı resim filan bu yüzden emeği geçen herkese teşekkürler benim bir fikrim var fakat siz beyenir misiniz bilmiyorum bazı üyeler beyenmiycek ama ben yinede söliyim diyorum ki:
her ne olursa olsun avatar imza yazı walpaperler olsun herkesin başkasına yaptıgı avatarın üzerinde yapan kişinin ya kullanıcı adı olmasını yada kendi ismi olmasını istiyorum...
ama küçük yazılarla avatar yada imzanın yanına yazın lütfen herkesin yaptığı avatarda bir imzada emeği var bu imzada avatarda onunda adının olmasını istiyorum bana katılanlar olmayabilir fakat katılanlarda vardır umarım
konu biraz burayla alakalı oldugu için buraya açtım konuyu yanlış bişey yaptıysam özür lütfen kimse kilitlemesin...
saygılarımla Candy_Girl
https://hepsisevenler.yetkin-forum.com
gamzenur_gülçin
Sαяι мєℓєк Cσ α∂мιη
Sαяι мєℓєк Cσ α∂мιη
gamzenur_gülçin

Bakar Mısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Bakar Mısınız?   Bakar Mısınız? Icon_minipostedSalı Nis. 01, 2008 7:26 pm

katılıyorum canım sana ben yaptıklarımın bir kenarına gmznr yazıyorum ismimin kısaltılmışı cünkü emek veriyorum yani bu durumda katılıyorum sana Smile
Candy_Girl
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
Candy_Girl

Location : Yönetim-Disiplin-Kural herşeyden önce gelir sizde forumda uyun bunlara

Bakar Mısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Bakar Mısınız?   Bakar Mısınız? Icon_minipostedSalı Nis. 01, 2008 7:31 pm

ewt katıdığın için saol bende cns olarak yazıyorum
ezgi_cemre_ern_ysh_gülçin
вυLαѕıq ѕüηgєяι αDмιη.
вυLαѕıq ѕüηgєяι αDмιη.
ezgi_cemre_ern_ysh_gülçin

Bakar Mısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Bakar Mısınız?   Bakar Mısınız? Icon_minipostedÇarş. Nis. 02, 2008 9:44 pm

katılıorum bende bundan sonra ezgi yazacağım
YASEMİN YÜRÜK
мσя мєLєк αdмιη
мσя мєLєк αdмιη
YASEMİN YÜRÜK

Bakar Mısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Bakar Mısınız?   Bakar Mısınız? Icon_minipostedPerş. Nis. 03, 2008 3:53 pm

katılıyom bende bundan sonra öykü yasçam

Bakar Mısınız?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-