♥_GrUp HePsİ FaN ClUbB_♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥_GrUp HePsİ FaN ClUbB_♥

GrUp HePsİnİn En ÇıLgIn FaN ClUbB'u

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bir şikayetim var

2 posters
YazarMesaj
gamzenur_gülçin
Sαяι мєℓєк Cσ α∂мιη
Sαяι мєℓєк Cσ α∂мιη
gamzenur_gülçin

Bir şikayetim var Empty
MesajKonu: Bir şikayetim var   Bir şikayetim var Icon_minipostedPtsi Nis. 07, 2008 7:56 pm

gamzenur_gülçin demiş ki:
Adminler afedersiniz ama ben Co-Admin değil miyim?

Öyle olduğum halde neden hala daha herhangi bir konu üzerinde işlem yapamıyorum.Kilitleme vs. Question

Beni yani Co-Admin özellikleri bir sitede şöyle tanımlanmış:

Co-Admin

Co-admin , Diğer Yetkiler içinde konuştuğum gibi Super moderatorluk'te uygun görülüp bir üst yetkiye yani Co-Admin'lik yetkisine Terfi eden kişilerdir.

Co-adminLerin YetkiLeri Super Moderatorler'den pekte farklı değildir. Sadece Bu yetkide olanLar Security arkadaşLarıda Banlama Yetkisine SahipLerdir. (Huzursuzluk çıkartan , Reklam Yapan , Küfür Eden , VirusLü Dosya upload eden vb...) SiteyLe ilgili tüm işlevLeri ve görevLere SahiptirLer.

Her Co-Admin'de Admin adayıdır.

Eğer süper modaretör görevinde isem neden hala daha bir işlem yapamıyoum..

Bu sorunu çözerseniz sevinirim Question

ben diğer konuda bu şekilde yazmıştım ama kimseden bir cevap gelmedi ayrıca üyeleri bir konuda uyarmıştım mesajım silinmiş orada sohbet yapanların mesajları duruyor ama neden şikayetçiyim Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Candy_Girl
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
кöмüя ρяєηѕєѕ α∂мn
Candy_Girl

Location : Yönetim-Disiplin-Kural herşeyden önce gelir sizde forumda uyun bunlara

Bir şikayetim var Empty
MesajKonu: Geri: Bir şikayetim var   Bir şikayetim var Icon_minipostedÇarş. Nis. 09, 2008 7:41 pm

ha ilmiyorum sinirim bozuk ayrıca sohbet yapanların yarısı admin seninkini niye siliyolar hemen bakıyom bekle olunca bana öm at
https://hepsisevenler.yetkin-forum.com
gamzenur_gülçin
Sαяι мєℓєк Cσ α∂мιη
Sαяι мєℓєк Cσ α∂мιη
gamzenur_gülçin

Bir şikayetim var Empty
MesajKonu: Geri: Bir şikayetim var   Bir şikayetim var Icon_minipostedÇarş. Nis. 09, 2008 8:21 pm

olmamış Evil or Very Mad

Bir şikayetim var
1 sayfadaki 1 sayfası