♥_GrUp HePsİ FaN ClUbB_♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥_GrUp HePsİ FaN ClUbB_♥

GrUp HePsİnİn En ÇıLgIn FaN ClUbB'u

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Arkadaşlar bir dergide gördüm size geçirdim

2 posters
YazarMesaj
~ChiLeq*meLLy~
ѕαяı кєLєєвєq αdмιη
ѕαяı кєLєєвєq αdмιη
~ChiLeq*meLLy~

Arkadaşlar bir dergide gördüm size geçirdim Empty
MesajKonu: Arkadaşlar bir dergide gördüm size geçirdim   Arkadaşlar bir dergide gördüm size geçirdim Icon_minipostedCuma Nis. 11, 2008 11:49 pm

ARKADAŞLAR BUNU SİZLE PAYLAŞMAK İSTEDİM GRUP HEPSİ SİTELERİNİ YAZIORUM KARŞIMA Bİ SİTE ÇIKTI VE BU SİTEDE Bİ YORUM VARDI HABER ŞEKLİNDE AYNEN KOPYALAYIP YAPIŞTIRIYORUM
bu insanları anlamıyorum grup hepsi hepsi!!
onların nasıl bi kişiliğe sahip olduğunuda bilmiyorlar utanmadan canımda cnm diyip duruyorlar artık uyanın 4 kız hepsi maskesi altında kendilerini insan lakabı altında sergiliyorlar aslında çok iğrenç karakterli insanalr hepsinin huyundan bahsetmek gerekir buyrun bakın öğrenin nasıl kişilikler:
eren : çok havalı kendini grubun ladysi zanneden bi aptal. grubun sözcüsü gibi ama çok garip bi yapoya sahiip hatta gülçinin sevdiği erkeği elinden alan bi kız... grubun en güzeliymiş gibi davranıyo gülçinden güzel olmasını bu yönde kullandı... böyle arkadaşı düşman başına bile vermesin allah!!!
GÜLÇİN: saf maskesi altında salağın sakarın teki... annesine karşı merhametsiz ve karşılık veren bi tip hatta grupta önceden yasemin yerine başkası vardı gülçinle birbirine girdiler die kızı gruptan çıkarmış hepsi..sonrada yok sınavı geçemedi faalan ben o kızı tanıyorum irem abla konuştum onlada..
CEMRE: yaptığı röportajda demişki yok işte hiç öpüşmedim falan demiş sallamasın erkekle deilse kızla öpüşmüştür bomba gibi iddia ama o bi lezbiyen araştıran araştırsın öğrensin bakalım göreceğiz.
YOSHY: işte geldik bombasına grubun fingirdeği diyebilirim çünkü hergün başka bi erkekle yatıp kalkıyor dizi oyuncularından erman burmalı ( barış ) ile yattığını öğrendim.. araştıran araştırsın.. hatta dizideki bazı kameramanlar ve asistanlarlada olmuş o kızın netteki resimlerinede bakarsanız her resimde başka bi erkekle sarmaş dolaş olmasından anlarsınız ek bilgi bu arada yoshy uyuşturucu kullanıyordu bir zamana kadar tedavi geçirdi hatta bu yüzden klip gecikti!!!!yoshy grubun en küçüğü ve en kötüsü...

YA ARKADAŞLAR BEN BU KIZI ÖLDÜRÜRÜM YA SİTEYİ ŞİMDİ YENİDEN ARIYORUM BULAMIYORUM 895 TANE YORUM İÇİNDE GÖRDÜM BUNU ÇOK İĞRENÇ Bİ DURUM GRUP HEPSİMİZE BU ŞEKİLDE KONUŞAMAZLAR YA ÖZELLİKLE YOSHYMİZE HELEDE CEMREYE YA DİĞERLERİ AĞIR DİEL O KADAR...
https://hepsisevenler.yetkin-forum.com/
ezgi_cemre_ern_ysh_gülçin
вυLαѕıq ѕüηgєяι αDмιη.
вυLαѕıq ѕüηgєяι αDмιη.

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar bir dergide gördüm size geçirdim   Arkadaşlar bir dergide gördüm size geçirdim Icon_minipostedPaz Nis. 13, 2008 5:21 pm

cnm aynı başlıktan 2 tane açmışsın bunu kilitliyeyimmi? sileyimmi?
~ChiLeq*meLLy~
ѕαяı кєLєєвєq αdмιη
ѕαяı кєLєєвєq αdмιη
~ChiLeq*meLLy~

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar bir dergide gördüm size geçirdim   Arkadaşlar bir dergide gördüm size geçirdim Icon_minipostedPaz Nis. 13, 2008 5:30 pm

ben böyle 2 tane mi başlık açmısım neyse kilitle ama silme
https://hepsisevenler.yetkin-forum.com/
вυLαѕıq ѕüηgєяι αDмιη.
вυLαѕıq ѕüηgєяι αDмιη.

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar bir dergide gördüm size geçirdim   Arkadaşlar bir dergide gördüm size geçirdim Icon_minipostedPerş. Nis. 24, 2008 7:32 am

ok cnm konu ------kilit-------

Arkadaşlar bir dergide gördüm size geçirdim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-